Prezentační stánky

Dokonalé, elegantní navíc prakticky nezničitelné a přitom lehké a skladné, takové jsou prezentační stánky, které dodáváme našim klientům.

Prezentační stánky malé

Na rozdíl od obvyklých stánků jsou ty naše vyrobeny z ušlechtilých materiálů – dřeva, hliníku a ocelových spojek. Díky tomu dosahují vysoké odolnosti a pevnosti při nízké hmotnosti. Povrch stánku je pokryt komaxitem, tedy vypalovacím lakem, který může mít jakoukoliv barvu, podle přání klienta. Tento povrch je vysoce odolný proti poškození, omyvatelný a barevně stálý. Stánek je doplněn logy z řezané folie či jinými motivy. Lze použít ale i celopolep pomocí plnobarevně potištěné folie . Součástí je odnosná taška. Složení stánku je jednoduché, jeden člověk jej dokáže složit či rozložit během tří minut.
Rozměry stánku ve složeném stavu jsou: výška 210 cm, šířka 67 cm, hloubka 57 cm. Stánek má jednu poličku pro odkládání osobních věcí hostesky.
Hmotnost stánku v základním provedení je cca 12 kg, stánek větších rozměrů a s přídavným příslušenstvím (uzamykatelná dvířka, zvětšená pracovní deska a podobně) je pak úměrně tomu těžší.

Prezentační stánky střední

Skládací stánky střední velikosti jsou kompromisem mezi malým stánkem, který se hodí na promo akce, kde jsme omezeni prostorem, nebo kde nám jejich subtilnost vyhovuje a velkým stánkem, který se hodí na větší prezentace na promo akcích či výstavách. Střední stánky jsou určeny (dle typu) pro prezentace až tří hostesek, široký pult umožňuje personálu nerušenou komunikaci s více klienty najedenou. Nosná konstrukce je tvořena kovovými sloupky (s komaxitovou povrchovou úpravou), které jsou spojeny dibondovými deskami. Odlehčený pracovní pult je z lakované překližky na rámu z masivního dřeva. Dibondové desky mohou být polepeny řezanou či plnobarevnou grafikou, případně na nich může být nanýtován klaprám pro snadnou výměnu plakátů. Celý stánek se skládá bez nářadí a ukládá se do dvou odnosných tašek.

Prezentační stánky velké

Skládací velký přenosný prezentační stánek představuje v oblasti výstavnictví naprostou špičku. Design, zpracování, provedení, způsob montáže i použité materiály zvyšují image uživatele a jsou pro něj důstojným a prostorným místem pro představení a nabízení služeb a produktů.
Nosná konstrukce stánku je tvořena kovovými, komaxitem chráněnými sloupky, spojenými dibondovými deskami. Odlehčený pult stánku je vyroben lakované, či mořené překližky na rámu z masivního dřeva, horní oblouky jsou též z dibondu. Zadní stěna je tvořena plátěnou potištěnou roletou. Celý stánek je přepravován v rozloženém stavu ve čtyřech taškách, jeho montáž je snadná a nepoužívá se při ní žádné nářadí ani další pomůcky.
Montáž a demontáž stánku zvládne i jeden člověk, snadněji to však půjde dvěma lidem, kterým celá práce zabere cca deset minut.
Hotový stánek je vysoký 250 cm a v nejširším místě měří 300 cm. 
Rozložený stánek je možno přepravovat v kufru osobního automobilu. Nejtěžší taška má hmotnost (v závislosti na umístěných dílech) cca 25 kg.
Stánek je vyráběn i ve variantách umožňujících sestavit namísto jednoho velkého dva malé stánky.

 


 

Ovlivňujeme myšlení, náladu a rozhodování Vašich klientů...

Scent Marketinga obchodních partnerů v místech, kde se s nimi setkáváte, nebo kde jim nabízíte svoje zboží a služby.

Reklamní nástroje nejčastěji míří na zrak a sluch, přitom nedoceněným smyslem je čich. Člověk vnímá svět pěti smysly... Svým zákazníkům se proto nemusíte jen líbit, musíte jim i vonět. Přitom působení vůní na pocity je podprahové.

scent marketing / aroma marketing / voňavý marketing

Nenápadné působení na vaše zákazníky.